Baterie Hansgrohe VIVENIS lavoar 250mm
Disponibilă pentru comenzi peste 2000 MDL
Bateria de lavoar înaltă din colecția Vivenis este concepută special pentru utilizarea cu lavoare tip bol, oferind o estetică rafinată și un confort sporit. Jetul inovator WaterfallStream creează o experiență senzorială unică, imitând o cascadă naturală, în timp ce designul ergonomic al mânerului plat permite un control precis. Tehnologia ComfortZone 250 asigură un spațiu generos între pipă și lavoar, facilitând spălarea comodă a mâinilor sau a părului. Finisajul cromat de înaltă calitate protejează suprafața împotriva coroziunii și menține strălucirea pe termen lung.
Avantaje cheie:
- jet WaterfallStream îmbogățit cu aer pentru o curgere delicată și fără stropire
- tehnologie EcoSmart ce reduce consumul de apă la 5 л/мин pentru eficiență maximă
- cartuș ceramic durabil cu limitator de temperatură reglabil pentru siguranță
- înălțime optimizată pentru montaj pe blat lângă lavoarele înalte de tip bol
Compatibilitate și condiții de montare: produsul este destinat montajului stativ pe o singură gaură; conexiune prin furtunuri flexibile G 3/8; presiune de lucru recomandată 1-10 bar. Recomandări de îngrijire și siguranță: utilizați o cârpă moale și soluții de curățare neabrazive pe bază de acid citric; clătiți bine după curățare; verificați etanșeitatea racordurilor după instalare.
Setul de scurgere nu este inclus. Această baterie pentru lavoar este compatibilă cu ventilele din secțiunea «Se cumpără cu produsul», de mai jos.
Nu există recenzii pentru acest produs încă.
Scrie o recenzie despre produs
Materiale pentru descărcare