Unitate interna MITSUBISHI MSZ-LN35VGV, pearl white
23 205 MDL
Out stock Stoc Epuizat
Livrare Gratuită
Disponibilă pentru comenzi peste 4000 MDL
Cod produs: MTLN35PWH
Tehnologii și funcții avansate:
Caracteristici tehnice:
Capacitate de răcire: 3,5 kW (12.000 BTU/h)
Capacitate de încălzire: 4,0 kW
Eficiență energetică: Clasa A+++ în răcire și A+++ în încălzire
Agent frigorific: R32, ecologic și eficient energetic
Nivel de zgomot: Pornind de la 19 dB(A), asigurând un mediu liniștit
Dimensiuni unitate interioară (L x l x Î): 890 x 307 x 233 mm