Climatizator MITSUBISHI MSZ-AY50VGKP-E1- unitate interna
16 800 MDL
In stock În stoc
Livrare Gratuită
Disponibilă pentru comenzi peste 4000 MDL
Cod produs: MTAY50UI0
Tehnologii și funcții avansate:
Caracteristici tehnice:
- Capacitate de răcire: 5,0 kW (18.000 BTU/h)
- Capacitate de încălzire: 5,8 kW
- Eficiență energetică: Clasa A++ în răcire și A+ în încălzire
- Agent frigorific: R32, ecologic și eficient energetic
- Nivel de zgomot: Pornind de la 18 dB(A), asigurând un mediu liniștit
- Dimensiuni unitate interioară (L x l x Î): 299 x 798 x 245 mm