Vana de amestec ESBE VRG131-25/10
1 826 MDL
In stock În stoc
Livrare Gratuită
Disponibilă pentru comenzi peste 4000 MDL
Cod produs: EBV131250
Vana cu 3 căi ESBE VRG131-25/10 - 1'' FI-FI
Caracteristici:
  • Diametru nominal: 25 mm;
  • Capacitate ventil : 10 kvs;
  • Racord: 1inch, filet interior;
  • Tip material: alamă;
  • Presiune de lucru: 10 bar;
  • Interval temperatură apă: -10°, +110°C;